0.00 EUR
Reģistrēties

Kaltes

Sia „FORKUS” ir ražotājfirmas „INCOMAC” s.r.l. oficiālais dīleris Latvijā un organizē produkcijas izplatību, ieviešanu, servisu Latvijas teritorijā.

 

 

 

Piedāvājam visu veidu koksnes žāvēšanas iekārtas, ko ražo viena no pasaules vadošajām firmām Incomac. Piedāvājam gan kompleksus risinājumus, gan atsevišķas tehnoloģiskās iekārtas. Tilpums sākot no 3m3 , 5m3 , 10m3 līdz 100m3 ; 200m3 un vairāk kubikmetriem vienā kaltē.

 

INCOMAC FIRMAS DARBĪBAS APRAKSTS


“INCOMAC” ir dibināta 1975. gadā. To dibināja ekspertu grupa ar daudzu gadu pieredzi koksnes žāvēšanā un 2018. gadā “INCOMAC” sasniedz jau 43. gadu darbības laiku.
Vairāk nekā 10 000 žāvēšanas kaltes ir uzstādītas vairāk nekā 50 pasaules valstīs, un tas ir labākais apstiprinājums panākumiem un pārliecībai, ka koksnes apstrādes operatori no visas pasaules, ir iecienījuši “INCOMAC” kaltes.
Panākumi ir nemitīga tehnoloģiska inovācija, iekārtu projektēšana un izgatavošana, vienmēr uzmanīgi un precīzi, arī smalkākajās detaļās.
Saskaņā ar šiem apsvērumiem, globālais kvalitātes koncepts tiek darbināts ar nemitīgu uzticības cienīgu materiālu lietošanu, precīzu un vienkāršu elektronisko kontroles sistēmu radīšanu, personalizētu programmu un stingru
testēšanu gan rūpnīcā, gan esot ekspluatācijā.

Produkcijas programma:
1. Mod MAC: žāvēšanas kaltes ar siltuma sūkņu sistēmas kondensāciju;
2. Mod ICD: konvenciālās jeb tradicionālās žāvēšanas kaltes ar karstu vai pārkarsētu ūdeni, tvaiku vai diatermiskām eļļām.
3. Mod TAG: tiešās apkures kaltes (metāns, degviela, LPG);
4. Mod. IDV: žāvēšanas kaltes ar viskozo izkliedēšanu. Jaunas žāvēšanas kaltes ar ventilāciju;
5. Mod VAP: tvaika kambari ar tiešo vai netiešo sistēmu;
6. Mod. Kaf: īpašas ierīces ar dehidratāciju (augļiem, dārzeņiem utt.)

1. Mod MAC: žāvēšanas kaltes ar siltuma sūkņu sistēmas kondensāciju

Tā darbības principi kokmateriālu žāvēšanas kaltē ar kondensāciju ir ļoti līdzīgi kā tas ir ar gaisa kondicionierī vai mājas ledusskapī, ar vienu ļoti svarīgu atšķirību :
- Gaisa kondicionieris pārveido elektrības jaudu aukstumā un siltumā, bet izmantojot tikai aukstumu, tādējādi izvadot karstumu tuvējā apkārtnē. Gluži pretēji ir ar žāvēšanas kalti izmantojot siltuma sūkņu sistēmu ar kondensāciju, arī radītais siltums tiek izmantots. Šī iemesla dēļ, 1kW elektriskās jaudas rada līdz pat 4000 Kcal/h, kamēr parasti 1 kW enerģijas, ar elektriskajām pretestībām spēj radīt 860 Kcal/h. Jūs varat redzēt, cik augsta ir siltumsūkņa efektivitāte un tātad arī enerģijas taupīšana.
“INCOMAC” žāvēšanas kaltēs siltumsūkņi darbojas ar maksimālu efektivitāti, aukstums tiek izmantots, lai kondensētu un izvadītu mitrumu, kas iztvaiko no koksnes, kamēr siltums tiek izmantots, lai sildītu koksni un tādējādi paātrinot koksnes ūdens iztvaikošanu.

2. mod ICD: tradicionālās žāvēšanas kaltes

Tā darbības principā izmanto enerģiju no silta vai karsta ūdens, tvaika vai diatermiskām eļļām.
Žāvēšana ir bāzēta uz piespiedu gaisa maiņu. Piemēroti motorizēti aizbīdņi rada mitrā gaisa aizplūšanu.
Apkure ir nodrošināta ar siltummaiņiem, kas izgatavotas no bimetāla ribotām caurulēm; reversīvu ventilatoru grupa garantē pareizo gaisa cirkulāciju.
Tās ir īpaši ieteicamas zemu cenu energoresursu gadījumos( zāģēšanas, mizošanas, u.c., koksnes atgriezumi utt.)
Ar attiecīgo tehnisko sakārtojumu, šīs kaltes spēj darboties pie ļoti augstām temperatūrām (līdz pat 140°C)

3. Mod TAG: tiešās apkures žāvēšanas kaltes

TAG sērijas kaltes ir konvenciālo žāvēšanas kalšu variācija; žāvēšana tiek veikta izmantojot tos pašus principus:
- daļēja apmaiņa starp mitro gaisu, kas ir iekšpusē un āra gaisu.
- TAG-kaltēs koksnes sildīšana tiek veikta caur siltummaini, kas aprīkots ar gāzes vai degvielas degli.

Pateicoties praktiskajam kameru dizainam ir iespējams atgūt 99% no radītā siltuma, kamēr dūmi tiek izvadīti ārpusē pie zemas temperatūras, nav tiešas saskares starp kameru un degšanas vietu.
Tādējādi šīs ir augstas drošības būves ar zemu energopatēriņu.
Šo modeli mēs rekomendējam zemas cenas metāna vai propāna pieejamības gadījumā.

4. Mod. IDV: viskozā izkliedēšana


Šai revolucionārajai un inovatīvajai koksnes žāvēšanas sistēmai nav nepieciešama nekāda papildus apkures sistēma. Nav vajadzības pēc apkures katliem, krāsnīm, elektriskajām spirālēm, siltummaiņiem vai siltumsūkņiem. Nekādas dārgas vakuuma kameras vai augstfrekvences ģeneratoru iekārtas.
Jebkurš, kas darbojas koksnes žāvēšanas biznesā zina, ka, lai izžāvētu koksni ir nepieciešams siltums. Siltums ir svarīgākais žāvēšanas procesā.
Taču process, ko sauc par "viskozo izkliedēšanu" ,gaisa ātrums tiek radīts ar ventilatoriem, kuri rada termālo enerģiju (koksnes uzsildīšana). Viskozās izkliedēšanas fenomens tiek radīts ar turbulenci veicinot berzes efektu pret koksnes virsmu, transformējot gaisa ātrumu termālajā enerģijā.

IDV sistēmas kameras sastāv no:
- A. Kamera, kas ir gandrīz kā tradicionālā konvenciālā kamera.
- B. Ventilatori un regulējamas ātruma iekārtas.
- C. Kompjūtera vadīta sistēma.
Nav nekādu siltummaiņu, krāsnis, elektrisko sildīšanas elementu, tvaika vārstu, komplicētas santehnikas sistēmu vai vajadzības pēc uguns kontroles sistēmām. IDV sistēma ir efektīva, vienkārša apkope, drastiski samazina apsaimniekošanas izmaksas un vienkārša ekspluatācija.
Ekspluatācijas izmaksas:
- Salīdzinot ekspluatācijas izmaksas, IDV sistēmai un konvenciālajām sistēmām, rezultāti pierāda, ka tās samazinās uz 50%
- Ciklu laiki:
- Salīdzinot cietkoku žūšanas laikus ar konvenciālajām kaltēm, žūšanas ciklu laiki ir samazinājušies un ar labākiem kvalitātes rezultātiem.

5 mod VAP: Tvaicēšanas kameras


Koka tvaicēšana parasti tiek piemērota dižskābardim, ķirsim un riekstkokam un dažām tropiskajām sugām, lai mainītu to krāsu, un padarītu tos vienmērīgus, vai piešķirtu kokam vecāka materiāla izskatu.

Tvaicēšanas kameras var būt divu veidu:
• Tiešās tvaicēšanas kameras, kur piesātinātais tvaiks tiek ievadīts tieši kaltē caur perforētu cauruli.
• Netiešās tvaicēšanas kameras, kur tvaiks tiek veidots tilpnē, kur daži serpentīni ir iegremdēti ūdenī un to iekšpusē plūst pārkarsētais ūdens vai tvaiks.

6 mod KAF: īpašās dehidratācijas ierīces

Ir īpašas kaltes ar siltumsūkņu sistēmu, lai dehidrētu dažādas dzīvnieku vai augu substances:
- zivis, augļi, kafija, dārzeņi utt.

 

 

Drošības kods